The Urban Forum 2022 İstanbul

  Etkinlik Detayları
  Hakkında

  Geçen Mart ayında Libya'daki büyük kentsel gelişim ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile önde gelen mühendislik ve mimarlık firmalarını bir araya getirme başarısının ardından, URBAN FORUM 2022 İSTANBUL, gerçek ortaklar aramak ve köprüler kurmak için Türkiye'nin ekonomik başkenti İstanbul'a geliyor. Etkinlik, altyapı, müteahhitlik hizmetleri ve gayrimenkul yatırım sektöründe bilgi ve uzmanlık transferi için işbirliği kapısı aralayacak.

  Etkinlik, 3 - 4 Ekim 2022 tarihlerinde modern İstanbul'un kalbindeki lüks Elite World Europe Hotel'de gerçekleştirilecek.

  URBAN FORUM 2022 İSTANBUL, en büyük kamu ve özel gayrimenkul geliştiricilerinden yetkililer ve karar vericilerin ve hükümet nezdinden temsilcilerin de aralarında bulunduğu bir toplulukla, tanışmak ve iş ağı oluşturmak için çok seçkin bir platform sağlayacak. Mimarlar, planlamacılar, müteaahhitlik hizmeti veren firmalar ve gayrimenkul geliştiriciler, kentsel dönüşüm ve gelişim alanlarında dünya standartlarında panel ve tartışmalara katılma fırsatı yakalayacaklar.

  Bu etkinlik, uluslararası şirketlerin en iyi Libyalı gayrimenkul geliştiricileri ve İskan, Ekonomi, Kentsel Otorite bakanlıkları ve çeşitli belediyelerden yetkililerle buluşacağı tek platform olacak.

  Fotoğraflar
  Lokasyon
  Etkinlik Detayları
  Sponsorlar ve Resmi Destekler